Inovatyviam ir dinamiškui verslui

Logistikos, sandėliavimo, prekybos, automatinės ir industrinės įrangos srityse veikiančios įmonės dažnai vis dar nėra maksimaliai išvysčiusios savo veiklos, optimizavusios patiriamų kaštų, kai kurios – abejodamos žvelgia į naujausias tendencijas. Tačiau šiuolaikinių technologijų dėka galima padidinti pardavimus, integruoti naujoviškus sprendimus ir įrenginius, pagreitinti logistikos procesus. Kiekvienai lyderiauti norinčiai įmonei būtina pasitelkti inovacijas. Esame pasiruošę Jus supažindinti su pažangiausiais sprendimais Jūsų industrijoje, nuoširdžiai atsakyti į visus iškilusius klausimus ir padėti tapti rinkos lyderiu.

Logistika ir sandėliavimas

Mes siekiame būti inovatyvūs
Logistika ir sandėliavimas – laikui ir klaidoms ypač jautri sritis. Prekės ir kroviniai visuomet turi būti savo vietoje, tinkamai paskirstyti, surinkti ir pristatyti. Taip pat logistikos ir sandėliavimo įmonių administracija privalo atidžiai sekti prekių kiekį, nuolatos atlikti monitoringą.
Daugiau
Logistika ir sandėliavimas

Prekyba

Efektyviai ir kokybiškai klientų patirčiai
Šiuolaikiniam verslui, prekiaujančiam įvairiomis prekėmis ir paslaugomis, kyla nemenkas iššūkis: reikia išlaikyti fizinę prekybos vietą, atlaikyti intensyvią konkurenciją rinkoje, suvaldyti kylančias grėsmes, keliamas vis sparčiau augančios elektroninės komercijos. Todėl modernus prekybininkas visuomet ieško inovatyvių sprendimų, padėsiančių sukurti kokybišką klientų ir darbuotojų patirtį.
Daugiau
Prekyba

Automatinė ir industrinė įranga

Analogų neturintys sprendimai
Automatinė ir industrinė versle naudojama įranga reikalinga daugelyje pramonės sričių – prekyboje, maisto pramonėje, elektroninėje pramonėje, logistikoje, žemės ūkyje, technologijų vystyme. Jose aktyviai integruojami kasos aparatai, mobilūs kompiuteriai, svarstyklės, brūkšninių kodų skaitytuvai, savitarnos ir informacijos terminalai, bankiniai terminalai, švieslentės, praėjimo kontrolės mechanizmai, parkingo sistemos, RFID ir NFC skaitytuvai ir kita įranga.
Daugiau
Automatinė ir industrinė įranga

Kiti

Kuriame kartu
Mes galime pasiūlyti, sukurti ir integruoti programinius sprendimus tiek privatiems, tiek verslo klientams. Nesvarbu, kokia jūsų veiklos sritis, pageidaujama projekto apimtis – esame pasirengę išgirsti ir įgyvendinti visus jūsų sumanymus.
Kiti
Turite klausimų?
Pasikalbėkime!