Inovatyvumas

Verslo procesų perkėlimas į skaitmeninę erdvę – puikus būdas modernizuoti įmonės gamybos, prekybos, sandėliavimo, buhalterinės apskaitos ar bet kurią kitą sritį. Greitai pasiekiami ir nesudėtingai redaguojami įmonės dokumentai ar informacinė medžiaga, inovatyvūs verslo valdymo modeliai efektyviai pagerina įmonės komunikaciją su klientais, darbuotojais, padeda vystyti tvarų verslą.

Kartu su patyrusių specialistų komanda kuriame ir vystome novatorišką ir funkcionalią programinę įrangą skirtą kompiuteriams, išmaniesiems įrenginiams ir kitai industrinei įrangai. Padedame optimizuoti verslo procesus ir pakelti Jūsų įmonės skaitmeninę kultūrą.

Dirbame su įvairiomis programavimo kalbomis – C# ir PHP, bei populiariausiais jų karkasais: Prism, Laravel, ReactiveUI .NET, Entity Framework, WPF, ASP.NET.

Kokius sprendimus galime pasiūlyti

  • Individualios logistikos, sandėlio, prekybos, gamybos, apskaitos verslo valdymo sistemos – įmonės procesų automatizavimui, stebėjimui ir valdymui.
  • Techninės įrangos integracijos ir susijusios programinės įrangos kūrimas.
  • Duomenų perdavimo sąsajos tarp įvairių informacinių sistemų: elektroninės komercijos, sandėlio valdymo, verslo valdymo, CRM ir kt. programinės įrangos.
  • Įrankiai verslo finansinių duomenų ataskaitų (i.SAF, i.VAZ, i.SAFT) formavimui ir perdavimui VMI išmaniąjai mokesčių administravimo (i.MAS) sistemai.

Technologijos

Turite klausimų?
Pasikalbėkime!