Mobilios technologijos – neatsiejama šiandieninio dinamiško verslo dalis. Jos plačiai pritaikomos elektroninėje prekyboje, verslo automatizavime, rinkodaroje, pardavimuose, žaidimų ar kitų sprendimų kūrime. Išmaniųjų telefonų ir planšečių galimybės atveria duris mobilumui ir padeda pritraukti naujus klientus.

Kuriame ir individualiai pritaikome mobilias Android, iOS, Windows Phone, Windows CE, Windows Mobile aplikacijas. Padedame išvystyti mobiliosios aplikacijos idėją nuo jos pirminės idėjos iki galutinio produkto, suderiname vartotojo patirtį (UX) ir vartotojo sąsają (UI). Pageidaujant – galime pasiūlyti rinkodaros paslaugas, kurių dėka padidinsite naujosios programėlės populiarumą, greičiau ją parduosite ar paversite efektyviu verslo įrankiu.

Kokius sprendimus galime pasiūlyti

  • Naujų klientų pritraukimas, el. komercijos apsipirkimo proceso supaprastinimas, rinkodaros kanalų ir komunikacijos su klientais vystymas.
  • Projektų, darbo užduočių ir jų atlikimo, dokumentų ir kitos informacijos stebėjimas bei valdymas.
  • Logistikos, sandėlio, gamybos, prekybos, apskaitos procesų valdymas ir stebėjimas realiu laiku.
  • Individualios mobiliosios programėlės – technologijų pagalba įgyvendinsime visus Jūsų sumanymus ir padėsime sukurti būtent tokį produktą, apie kokį svajojate.

Technologijos

Turite klausimų?
Pasikalbėkime!